Viata Hyaluron Serum 30ml

(2 müşteri incelemesi)

179,00

Viata Hyaluron Serum, karma ve kuru ciltler için idealdir. Mükemmel formülü ile cildinizi nemlendirerek besler, hyalüronik asit kolajen sentezini hızlandırarak, cilt dokusunu içeriden yapılandırır.

Viata Hyaluron Serum 30ml
Viata-h30

VIATA HYALURON SERUM

Viata Hyaluron Serum, karma ve kuru ciltler için idealdir. Mükemmel formülü ile cildinizi nemlendirerek besler, hyalüronik asit kolajen sentezini hızlandırarak, cilt dokusunu içeriden yapılandırır. Böylece cilde kaybettiği dolgunluğunu ve sıkılığını geri kazandırır. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek, daha parlak, pürüzsüz ve genç görünmesini sağlar.

Hafif ve ferah bakım hissi nedeniyle, kadınlar için ideal bir makyaj tabanı ve erkekler için tıraş sonrası bakımı olarak uygundur. Formülü renklendirici, mineral yağ, paraben içermez.

Kullanımı

Kullanımı

Cildinizi temizledikten sonra, yüz, göz, boyun ve dekolte bölgesine dairesel hareketlerle uygulayınız. Göz çevresindeki kaz ayağı kırışıkları için de güvenle kullanılabilir.

Uyarılar

Uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Gün ışığından ve sıcaktan koruyunuz. Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatınız. Kullanmadan önce elinizin temiz olduğuna emin olunuz.

2 Yorum Viata Hyaluron Serum 30ml

  1. Cansu Balçık

    Bende eşimde kullanıyoruz 🙂 ikimizde gençleştik mi ne…muhteşemm

  2. Çiğdem Öztürk

    Hayatımda kullandığım en iyi serum mutlaka deneyin derim ki cildim normalde çok hassastır ama buna bayıldımm.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Seçenekleri

Sohbeti Başlat
Viata Kozmetik Whatsapp İletişim