Viata Vitamin C Krem 30ml

(3 müşteri incelemesi)

139,00

Viata Vitamin C Krem mükemmel yapısı ile size özlemini çektiğiniz lekesiz ve aydınlık bir cildin güzelliğini sunmaktadır. Her türlü güneş lekesi, hamilelik lekesi, sivilce lekeleri ve çillerde etkilidir.

Viata Vitamin C Krem 30ml
VC-30-1

Viata Vitamin C Krem 30ml

 Viata Vitamin C Krem mükemmel yapısı ile size özlemini çektiğiniz lekesiz ve aydınlık bir cildin güzelliğini sunmaktadır. Her türlü güneş lekesi, hamilelik lekesi, sivilce lekeleri ve çillerde etkilidir. Cildinizdeki ton farkllıklarını eşitleyerek, daha pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlar. En kuru ciltleri bile yoğun bir şekilde menlendirir, cildi yapılandırarak onarır ve ince çizgileri gidererek daha genç ve sıkı bir cilde kavuşturur.

 

Kullanımı

Viata yıkama jeli ile yüzünüzü yıkayıp, kir ve makyajdan arındırınız. Ardından Viata C kremi, günde 2 defa, sabah ve akşam tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Sonrasında güneş ışınlarına maruz kalmaktan sakınınız veya krem üzerine güneş koruyucu kullanınız.

Uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Gün ışığından ve sıcaktan koruyunuz. Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatınız. Kullanmadan önce elinizin temiz olduğuna emin olunuz.

3 Yorum Viata Vitamin C Krem 30ml

  1. Sema Fıstıkçı

    Bir türlü geçmeyen leke sorunum vardı. Ne denediysem çözüm bulamadım. Ta ki size kadar 🙂 İyiki güvenip aldım…Herkese şiddetle tavsiye ediyorum..

  2. Ayşe

    Çok güzel bir ürün.

  3. Zeynep Batum

    Çantamdan çıkarmıyorum. O kadar mükemmel. Fondotenleri çöpe attım. Tşkler 🙂

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Seçenekleri

Sohbeti Başlat
Viata Kozmetik Whatsapp İletişim