Viata Vitamin C Leke Karşıtı Serum 30ml

(1 müşteri incelemesi)

179,00

Viata Vitamin C Serum , cildi aydınlatır, renk farklılıklarını eşitler ve lekeleri giderir. İnce çizgileri azaltır, cilt dokusunu yapılandırır, cildi sıkılaştırır ve dolgunluğunu arttırır.

Viata Vitamin C Leke Karşıtı Serum 30ml
viata-v30

VIATA VİTAMİN C SERUM % 15 VİTAMİN C

HYALURONİC ACİD
Viata Vitamin C Serum , cildi aydınlatır, renk farklılıklarını eşitler ve lekeleri giderir. İnce çizgileri azaltır, cilt dokusunu yapılandırır, cildi sıkılaştırır ve dolgunluğunu arttırır. Yoğun nemlenmiş, parlak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. C vitamini ayrıca, cildi çevre kirliliğinden, ışık kirliliğinden ve yoğun kentsel stresten korunmasına yardımcı olmak için mükemmel doğal koruyucu güce sahiptir. Çiller için Viata Vitamin C krem ile kullanılması tavsiye olunur.

Kullanımı

Cildinizi temizledikten sonra, yüz, boyun ve dekolte bölgesine dairesel hareketlerle uygulayınız. Göze çok yakın uygulamaktan sakınınız.

Uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Gün ışığından ve sıcaktan koruyunuz. Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatınız. Kullanmadan önce elinizin temiz olduğuna emin olunuz.

1 Yorum Viata Vitamin C Leke Karşıtı Serum 30ml

  1. Aleyna şahin

    Leke kremi ile birlikte kullanıyorum. Lekelerim inanılmaz açıldı. Daha önce lazere gittiğim için pişmanım.Doğal ürünler en iyisi.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Seçenekleri

Sohbeti Başlat
Viata Kozmetik Whatsapp İletişim